banner9.png

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Спортшылардың атағы PDF Print E-mail
Автор: Administrator   
Friday, 12 February 2016 05:08

Қазақстан Республикасының Еңбек сіңірген спорт шебері,

Халықаралық дәрежедегі спорт шебері,

спорт шебері, спорт шеберіне үміткер

атақтарын иеленген спортшылар

Т.А.Ә. Спорттық атағы Туған жылы
Гір тасын көтеру, жаттықтырушы – Абдахин Серік Нургалиевич
1 Зулгарин Жумағали Хамитович ХДСШ 1956
2 Пастухов Василий Иванович ХДСШ 1958
3 ТоктарбекҰлан Болатұлы СШ 1994
4 Сакипов Саян Мұратұлы СШ 1996
Қол күресі, жаттықтырушы – Ахмедов Заир Далимбекович
1 Асаинов Марат Майнышевич ЕССШ 1967
2 Васильев Денис Васильевич ХДСШ 1992
3 Еркен Руслан Еркенулы ХДСШ 1983
4 Алимжанов Еркин ХДСШ 1964
5 Табарина Анастасия Александровна СШ 1995
6 Калмахан Алибек Әлмаханұлы СШ 1996
7 Катжанов Рауан Бекнасарович СШ 1992
8 Зеренханова Балжан Зеренханқызы СШ 1998
9 Ключко Сергей Сергеевич СШ 1992
10 Жұлдыз Нұрзат СШ 1997
Ауыр атлетика, жаттықтырушы – Аманиязов Айбек Назарбаевич
1 Оразбек Алтыншаш СШ 1999
2 Мажитов Еркебұлан СШ 1997
3 Сайлаубек Дастан СШҮ 1995
4 Көшкінбек Нұрдәулет 1 разр 1996
5 Каирлова Диана Қайратқызы 2 разр 2001
6 Бекен Бану 2 разр 1998
7 Ембердиева Шұғыла 3 разр 2003
8 Емберді Едіге 3 разр 2005
Құзға өрмелеу, жаттықтырушы – Салуцкая Клара Минихановна
1 МарленоваАсель СШ 1997
2 Маймуратов Амир СШ 1995
3 КенжеахметоваРаушан СШҮ 1993
4 ШакеноваФариза СШҮ 1999
5 Агылманова Зарина СШҮ 2003
6 Досов Эльдар СШ 1999
7 Батыргужина Алия СШҮ 2000
8 Пак Антон СШҮ 2001
9 Никитюк Никита СШ 2001
10 Шмидке Лейла СШҮ 2001
11 Анетова Айгерим 1 разр 2003
12 Королева Анастасия 1 разр 2004
Таеквондо, жаттықтырушы – Кан Андрей Владимирович
1 Мун Сергей Евгеньевич СШҮ 2007
2 Байгазина Амира Саматовна СШҮ 2007
3 Зариев Ибрагим Русланович СШҮ 2007
4 Асқарұлы Жұмадаулет СШҮ 1995
Сомдалу, жаттықтырушы – Руденко Евгений Владимирович
1 Ануаров Адлет ХДСШ 1998
2 Дурманов Турлыбек СШ 1995
3 Казанский Александр СШ 1989
4 Перан Александр СШ 1987
5 Сұңқар Әлфараби СШ 1994
6 Бурьян Роман СШ 1996
7 ЕржановАйбар СШ 1982
Жаттықтырушы – Рыбка Денис Анатольевич
1 Жургумбеков Рустем СШ 1985
2 Ершов Николай СШ 1989
3 Мирхайдаров Денис СШ 1990
4 Сагинбаев Ерлан СШ 1985
Жекпе-жек сайысы, жаттықтырушы – Келимбетов Ерлан Жамалович
1 Мухамедьянова Анжелика ХДСШ 1992
2 Байдуллаев Ырысбек СШ 1995
3 Ермұхан Нұрсұлтан СШ 1998
4 Василенко Денис СШҮ 1986
5 Әкімжан Азамат СШҮ 1995
6 Мерекеев Мәулен СШҮ 1999
7 Аканов Кошен СШ 1997
8 Толеутай Нуркелди СШҮ 2000
9 Жанарбеков Олжас СШҮ 1989
10 Узденбеков Мирас СШҮ 1999
11 Сейтаков Саят СШҮ 1996
Спорттық туризм, жаттықтырушы – Васильченков Александр Вячеславович
1 Хасенов Арман СШ 1981
2 Олейник Александр СШ 1985
3 АлдомжаровАбзал СШҮ 1995
4 Жетесов Жұлдызбек СШҮ 1996
5 КабдушевЖасулан СШҮ 1992
6 Стенькина Альбина СШҮ 1996
7 Достемисов Темирлан СШҮ 1996
Бодибилдинг, жаттықтырушы – Насретдинова Марина Николаевна
1 Кенжебаев Мурат СШ 1994
2 Жансейтов Даурен СШ 1984
3 Тюгаев Висхан СШҮ 1992
4 Эйснер Евгений СШҮ 1997
Киокушинкай-кан каратэ, жаттықтырушы – Жеңіс Даурен Қайратұлы
1 ТуяковЖандос СШҮ 2000
Жаттықтыршы – Мусин Жанат Мейрамович
1 БолатАинаКанаткызы СШ 1999
2 Сауытова Мадина СШҮ 2001
Жаттықтырушы - Аубакирова Назгуль Муратхановна
1 ШайпинМаулен СШ 1992
2 СембаевЖанболат СШҮ 1994
3 Кайратов Бахтияр СШҮ 2000
Жаттықтырушы – Кабдуалиев Толетай Толеуович
1 Нуркешев Амир 1 разряд 2004
2 АсыгатовРизабек СШҮ 2003
3 Каримов Ислам СШҮ 2003
4 Рахметов Ерсайын СШҮ 2003

Last Updated on Thursday, 08 February 2018 04:34
 

 

  noc kz