banner9.png

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Жаттықтырушылар PDF Print E-mail
Автор: Administrator   
Monday, 18 January 2016 03:13

«Жігер» спорттық клубы» КММ жаттықтырушыларының тізімі

Аты-жөні Лауазымдар атауы

1.

Кунтуган Cерикбек Ұлттық спорт түрінің жаттықтырушысы (Бүркітші)
2. Кунтуган Арманбек

Ұлттық спорт түрінің жаттықтырушысы (Бүркітші)

3. Кунтуган Базарбек Ұлттық спорт түрінің жаттықтырушысы (Бүркітші)
4. Беляков Сергей Анатольевич Альпинизм жаттықтырушысы
5. Слуцкая Клара Минихановна Құзға өрмелеу жаттықтырушысы
6. Жеңіс Даурен Кайратұлы 

Киокушинкай-кан каратэ жаттықтырушысы

7. Мусин Жанат Мейрамович Киокушинкай-кан каратэ жаттықтырушысы
8. Сембаев Жанболат Ерболатұлы  Киокушинкай-кан каратэ жаттықтырушысы
9. Кабдуалиев Төлетай Төлеуұлы Киокушинкай-кан каратэ жаттықтырушысы
10.

Аубакирова Назгүл Мұратханқызы

Киокушинкай-кан каратэ жаттықтырушысы

11. Рахметов Ескендир Серикович

Асық ату жаттықтырушысы

12. Исламбеков Марат Калшыбекович Асық ату жаттықтырушысы
13. Кан Андрей Владимирович Таеквондо жаттықтырушысы
14. Келимбетов Ерлан Жамалович Жекпе жек күресі жаттықтырушысы
15. Руденко Евгений Владимирович Сомдалу жаттықтырушысы
16. Рыбка Денис Анатольевич Сомдалу жаттықтырушысы
17. Ахмедов Заир Далимбекович Қол күресі жаттықтырушысы
18. Аманиязов Айбек Назарбаевич Ауыр атлетика жаттықтырушысы
19. Абдахин Серик Нургалиевич Гір көтеру жаттықтырушысы
20. Велижанин Валерий Александрович

Құзға өрмелеу жаттықтырушысы

21. Васильченков Александр Владимирович

Спорттық туризм  жаттықтырушысы

22. Бекеева  Айнагуль Алтаевна

Керлинг жаттықтырушысы

23. Сайлаубек ДастанДәулетұлы

Ауыр атлетикадан жаттықтырушы

24. Абжанов Дастан Дуйсенбаевич  Киокушинкай-кан каратэ жаттықтырушысы
25. Федорова Кира Александровна  Құзға өрмелеу жаттықтырушысы
26. Джемалов Аскар Ислямович 

Таеквондо жаттықтырушысы

27. Марленова Асель Берикболовна

Құзға өрмелеу жаттықтырушысы

28. Ковалев Роман Владимирович 

Ауыр атлетикадан жаттықтырушы

Мүгедектер спорты бойынша жаттықтырушылар тізімі

А.Т.Ә. Лауазымдар атауы
1 Бақыт Берденбек Үстел теннисі жаттықтырушысы
2 Чалыспаев Калыкбек Казретович Үстел теннисі жаттықтырушысы
3 Кабыкеев Асет Кабдоллаевич Үстел теннисі жаттықтырушысы
4 Башенеев Азамат Адильбекович Волейбол жаттықтырушысы
5 Абенов Медеу Нуриденович Волейбол жаттықтырушысы
6 Дауренбеков Сагимбай Болсбекович Шахмат жаттықтырушысы
7 Жасанов Нурлан Рамазанович Жүзуден жаттықтырушы
8 Загородний Владимир Кириллович Жүзуден жаттықтырушы
9 Бекбосын Асхат Хабибұлы Жүзуден жаттықтырушы
10 Искаков Шинболат Казыбаевич Грек-рим күресі жаттықтырушысы
11 Латышенко Любовь Васильевна Жеңіл атлетика жаттықтырушысы
12 Тренкеншу Виктор Эдуардович Жеңіл атлетика жаттықтырушысы
13 Рамбердиева Дурияш Каратаевна Тоғызқұмалақ жаттықтырушысы
14 Руденко Евгений Владимирович Сомдалу жаттықтырушысы
15 Таймамбетов Тажибай Джумабекович Футбол жаттықтырушысы
16 Тусупбекова Алия Майдановна Арбада билеу жаттықтырушысы
17 Тусупбекова Майра Масхаповна Арбада билеу жаттықтырушысы
18 Оразов Даурен Оразович Дзюдо жаттықтырушысы
19 Ахметов Руслан Амангельдиевич 

Асық ату жаттықтырушысы

20 Халелов Алиби Аскарович

Үстел теннисінен жаттықтырушы

21 Конарбаев Нуржан Серикович Шахматтан жаттықтырушы
22 Орынбасаров Сұлтанбек Сағындықұлы Боччадан жаттықтырушы 
23 Симамбаев Ербол Тасболатович Таеквондодан жаттықтырушы 

Last Updated on Monday, 12 November 2018 12:06
 

 

  noc kz