banner9.png

In order to view this object you need Flash Player 9+ support!

Get Adobe Flash player
Joomla! Slideshow

Мүгедектер күніне арналған «Тіке-тірес фестивалі» атты қалалық турнир PDF Print E-mail
Автор: Administrator   
Tuesday, 02 October 2018 10:44

Астана қаласының «Жігер» спорттық клубының спортшылары қыркүйек айының 21 мен 30 аралығында Астана қаласында өткен мүгедектер күніне арналған «Тіке-тірес фестивалі» атты қалалық турниріне қатысты. Жалпы қатысқан спортшылар саны 81. Турнирдің нәтижесі бойынша:

Тоғызқұмалақ ойын түрінен жалпы 15 спортшы қатысты, соның ішінде жеңімпаздар атанған ерлер арасында:

Смирнов Александр – 1 орын;

Кургамбеков Саят – 2 орын;

Жетписпаев Нурлан – 3 орын.

Әйелдер арасында:

Жубатканова Алия – 1 орын ;

Муратова Алия – 2 орын;

Ахметова Кульбаршин – 3 орын.

Дойбы ойын түрінен жалпы 41 спортшы қатысты, соның ішінде жеңімпаздар атанған тірек-қимыл аппараты зақымданған ерлер арасында:

Ледовской Михаил – 1 орын;

Кутурмаков Болат – 2 орын;

Кургамбеков Саят – 3 орын.

Әйелдер арасында:

Жубатканова Алия – 1 орын;

2-орын – Шегетаева Айгуль;

3-орын – Зотова Надежда.

Көру мүшесі зақымдалған ерлер арасында:

Артемов Максим – 1 орын;

Паленис Николай – 2 орын;

Дыбыспаев Болатжан – 3 орын.

Әйелдер арасында:

Токубаева Майраш – 1 орын;

Максимова Софья – 2 орын;

Смагулова Эрис – 3 орын.

Есту мүшесі зақымдалған ерлер арасында:

Истаев Бота – 1 орын

Жнакин Николай – 2 орын;

Бегахмет Серик – 3 орын.

Әйелдер арасында:

Муратова Алия – 1 орын;

Жумагалиева Дана – 2 орын;

Ермишкина Любовь – 3 орын.

Шахмат ойын түрінен жалпы 25 спортшы қатысты, соның ішінде жеңімпаздар атанған тірек-қимыл аппараты зақымданған ерлер арасында:

Ахметов Бахтияр – 1 орын;

Ким Владимир – 2 орын;

Кисель Владимир – 3 орын.

Көру мүшесі зақымдалған ерлер арасында:

Дыбыспаев Болатжан – 1 орын;

Оспанов Камалиден – 2 орын;

Паленис Николай – 3 орын.

Есту мүшесі зақымдалған ерлер арасында:

Бегахмет Серик – 1 орын;

Айтжанов Қуандық – 2 орын;

Ермишкин Сергей – 3 орын.

Әйелдер арасында:

Муратова Алия – 1 орын;

Женина Раушания – 2 орын;

Иржанова Анар – 3 орын;

Ермишкина Любовь – 3 орын.

Жеңімпаздар мен жүлдегерді жеңістерімен құттықтаймыз және алдағы жарыстарда толағай табыстар тілейміз!

02.10.2018_1_1.jpg

02.10.2018_1_2.jpg

02.10.2018_1_3.jpg

02.10.2018_1_4.jpg

02.10.2018_1_5.jpg

02.10.2018_1_6.jpg

02.10.2018_1_7.jpg

02.10.2018_1_8.jpg

02.10.2018_1_9.jpg

 

 

 

  noc kz